Všetko sa začalo pred 15 rokmi. Počas tehotenstva som mala problém s nákupom odevov nie len pre seba, ale aj budúcu ratolesť. Keďže máme spolu s manželom záľubu v originálnych veciach a obaja patríme k málu perfenkcionistov, rozhodla som sa otvoriť prvú predajňu. Mamička ponúka kompletný sortiment pre dámy a detičky už 13 rokov. O 3 roky neskôr bola otvorená Tehotka v Prešove.

Prvý rok sme navštevovali výrobcov z okolitých krajín, dovážali rozmanitý textil s dôrazom na dizajn a kvalitu. Objavil sa ale problém s originalitou strihov a nutnosť pravidelných korekcií. Z tohto dôvodu sme vytvorili vlastnú značku Sonka a otvorili malú krajčírsku dielňu, za ktorou stojí pyšná mama, šikovné ruky krajčírok a množstvo spokojných zákazníkov a zákazníčok z celého Slovenska, či susedného Česka. Následne sme vytvorili registrovanú značku tehotenskej módy 9 months, ktorá zastrešuje exkluzívne modely šité v malých kolekciách, čo zaručuje osobitosť každého jedného modelu.

Okrem odevov ponúkame zákazníkom strojové vyšívanie, krstové košieľky, podbradníčky, vankúšiky s menom dieťatka a podobne.

Okrem našich vlastných výrobkov dovážame množstvo kvalitných produktov od rôznych svetových výrobcov čo zaručuje pestrosť, rôznorodosť a jedinečnosť sortimentu.

Naše výrobky je možné zakúpiť exkluzívne iba v predajni Mamička v Poprade a v predajni Tehotka v Prešove. Výrobky značiek Sonka a 9 months nenájdete v žiadnej inej kamennej predajni ani v e – shope u nás, či v zahraničí.